Dla dystrybutorów
login
hasło
Plast-Met
Nasza oferta
 
NOWOCZESNE OGRODZENIA FRONTOWE
 
BUDMA 2016 - MATERIAŁY DO POBRANIA - PROMOCJE
 
PROMOCJE
 
OGRODZENIA PANELOWE
 
Siatka ogrodzeniowa
 
SŁUPKI OGRODZENIOWE
 
OGRODZENIA SPORTOWE
 
AKCESORIA
 
BRAMY
 
FURTKI
 
ZESTAWY SIATKOWE
 
AUTOMATYKA
 
Kompleksowa obsługa
 
Materiały do pobrania
 
  Kontakt
 

Mapa dojazdu
 

Logo Plastmet
55-100 Trzebnica, ul. Milicka 34
tel./fax +48 (71) 312 07 93, 387 08 30
e-mail: biuro[at]plast-met.pl
http://plast-met.pl//

 

 

  

DZIAŁ HANDLOWY

Mariusz Franczak – Szef Sprzedaży Krajowej  
m.franczak@plast-met.pl

tel. +48 (71) 38 89 233
kom. +48 508 143 502

 

Małgorzata Kocik – Starszy Specjalista ds. Handlowych
m.kocik@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 232
kom. +48 509 857 609

 

Aleksandra Cisak-Walasek – Specjalista ds. Handlowych
a.cisak@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 242
kom. +48 510 291 304

 

Marta Przybylska – Specjalista ds. Handlowych
marta.przybylska@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 237
kom. +48 502 164 783


Magdalena Chomnicka – Specjalista ds. Handlowych
m.chomnicka@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 236
kom. +48 501 963 896

 

DZIAŁ MONTAŻU SYSTEMÓW OGRODZEŃ

Teresa Kieras – Kierownik Działu Montażu Systemów Ogrodzeń
t.kieras@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 242
kom. +48 508 090 921
 

Tomasz Sobkowiak – Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
t.sobkowiak@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 231
kom. +48 501 959 502
 

Mateusz Tiuchty – Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
m.tiuchty@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 234
kom: +48 512 622 666

 

DZIAŁ PRODUKCJI

Krzysztof Góra - Kierownik produkcji
k.gora@plast-met.pl
kom. +48 509 857 601

  

Paweł Wyszyński - Kierownik produkcji
p.wyszynski@plast-met.pl
kom. +48 71 388 92 43
 

DZIAŁ LOGISTYKI/ZAOPATRZENIA


Mariusz Franczak 
m.franczak@plast-met.pl

tel. +48 (71) 38 89 233
kom. +48 508 143 502

 

Przemysław Spaliński – Specjalista ds. Zaopatrzenia 
p.spalinski@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 233
kom. +48 509 857 602

 

PLANOWANIE PRODUKCJI

Wiesława Prokopczyk – Koordynator Systemu i Planowania Produkcji
w.prokopczyk@plast-met.pl
tel. +48 (71) 31 23 901

 

DZIAŁ EXPORT - IMPORT

Piotr Przybylski – Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
p.przybylski@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 242
kom. +48 508 143 505

 

DZIAŁ FINANSOWY

Ewa Cisek - księgowa
e.cisek@plast-met.pl

tel. +48 (71) 38 89 227

Zuzanna Pąklak - księgowa
ksiegowosc@plast-met.pl

tel. +48 (71) 38 89 239

 

============================================================= 

ODDZIAŁY HANDLOWE

============================================================= 

Plast-Met CENTRUM

ul. Toruńska 147 (przy DK nr 1)

87-800 Włocławek

WWW: centrum.plast-met.pl; e-mail mailto:%20biuro@plastmetcentrum.pl

tel. 500 746 787, 500 746 728

>> mapka dojazdowa <<

 

Plast-Met POMORZE

Miszewko (przy DK nr 20) Nowy Tuchom3A

80-290 Chwaszczyno

WWW: pomorze.plast-met.pl ; e-mail pomorze@plast-met.pl

tel. 508 553 226

>> mapka dojazdowa <<

 

 

Plast-Met Systemy ogrodzeniowe Śląsk Spółka z Ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa 

ul. Ceramiczna 5b

43-300 Bielsko Biała

e-mail biuro@plastmetslask.pl

tel. 33 818 4365

kom. 510 178 592, 510 178 593  

 

 

Zobacz także
 
Kompleksowa obsługa
 
Kompleksowa obsługa
 
Realizacje
 
Zapytaj o cenę
 
Mapa dystrybutorów
 
Mapa dystrybutorów
 
Logo Linet
LINET - Projektowanie stron