Dla dystrybutorów
login
hasło
Plast-Met
Nasza oferta
 
NOWOCZESNE OGRODZENIA FRONTOWE
 
PROMOCJE
 
OGRODZENIA PANELOWE
 
Siatka ogrodzeniowa
 
SŁUPKI OGRODZENIOWE
 
OGRODZENIA SPORTOWE
 
AKCESORIA
 
BRAMY
 
FURTKI
 
ZESTAWY SIATKOWE
 
AUTOMATYKA
 
Kompleksowa obsługa
 
Materiały do pobrania
 
  Kontakt
 

Mapa dojazdu
 

Logo Plastmet
55-100 Trzebnica, ul. Milicka 34
tel./fax +48 (71) 312 07 93, 387 08 30
e-mail: biuro[at]plast-met.pl
www.plast-met.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY

Małgorzata Kocik – Starszy Specjalista ds. Handlowych
m.kocik@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 232
kom. +48 509 857 609


Mariusz Franczak – Starszy Specjalista ds. Handlowych
m.franczak@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 233
kom. +48 510 291 304

 

Marta Przybylska – Specjalista ds. Handlowych
marta.przybylska@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 237
kom. +48 502 164 783


DZIAŁ SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ I SYSTEMU ELEKTRONICZNYCH ZAMÓWIEŃ

Magdalena Chomnicka – Specjalista ds. Handlowych
m.chomnicka@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 236
kom. +48 501 963 896

 

DZIAŁ MONTAŻU SYSTEMÓW OGRODZEŃ

Teresa Kieras – Kierownik Działu Montażu Systemów Ogrodzeń
t.kieras@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 242
kom. +48 508 090 921

 

Aleksandra Cisak-Walasek – Koordynator ds. Montażu Systemów Ogrodzeń
a.cisak@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 242
kom. +48 509 857 602

NOWOCZESNE OGRODZENIA FRONTOWE

Tomasz Sobkowiak – Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
t.sobkowiak@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 231
kom. +48 501 959 502

 

Mateusz Tiuchty – Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
m.tiuchty@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 234
kom: +48 512 622 666

 

DZIAŁ PRODUKCJI

Krzysztof Góra - Kierownik produkcji
k.gora@plast-met.pl
kom. +48 509 857 601

  

Paweł Wyszyński - Kierownik produkcji
p.wyszynski@plast-met.pl
kom. +48 71 388 92 43
 
 
 
Bartłomiej Belcarz - Kierownik produkcji
b.belcarz@plast-met.pl
kom. +48 71 312 39 01

DZIAŁ LOGISTYKI

Jan Piech
kom. +48 509 857 603

 

PLANOWANIE PRODUKCJI

Wiesława Prokopczyk – Koordynator Systemu i Planowania Produkcji
w.prokopczyk@plast-met.pl
tel. +48 (71) 31 23 901

 

DZIAŁ EXPORT - IMPORT

Piotr Przybylski – Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
p.przybylski@plast-met.pl
tel. +48 (71) 38 89 242
kom. +48 508 143 505

 

DZIAŁ FINANSOWY

Zuzanna Pąklak - księgowa
ksiegowosc@plast-met.pl

tel. +48 (71) 38 89 239

 

============================================================= 

ODDZIAŁY HANDLOWE

============================================================= 

Plast-Met CENTRUM

ul. Toruńska 147 (przy DK nr 1)

87-800 Włocławek

WWW: centrum.plast-met.pl; e-mail biuro@plastmetcentrum.pl

tel. 500 746 787, 500 746 728

>> mapka dojazdowa <<

 

Plast-Met POMORZE

Miszewko (przy DK nr 20) Nowy Tuchom3A

80-290 Chwaszczyno

WWW: pomorze.plast-met.pl ; e-mail pomorze@plast-met.pl

tel. 508 553 226

>> mapka dojazdowa <<

 

 

Zobacz także
 
Kompleksowa obsługa
 
Kompleksowa obsługa
 
Aktualne promocje
 
OGRODZENIE PANELOWE SPECJAL 4/4 Z PODMURÓWKĄ
 
Realizacje
 
Zapytaj o cenę
 
Mapa dystrybutorów
 
Mapa dystrybutorów
 
Logo Linet
LINET - Projektowanie stron